вівторок, 3 квітня 2012 р.

РОЗМОВА О.ТЯГНИБОКА З МИРОНІВЧАНАМИ


«МИ УКРАЇНЦІ. МИ У СВОЇЙ, БОГОМ ДАНІЙ КРАЇНІ. ДАРУЙ НАМ, БОЖЕ, ЗВИТЯГУ, ЩОБ СТАТИ ТВОРЦЯМИ ВЕЛИКОЇ ДЕРЖАВИ!»
      
      22 березня Голова ВО «Свобода» Олег Тягнибок зустрівся з жителями та гостями м. Миронівки. Зокрема під час цієї зустрічі він сказав:
      «На жаль, владу в Україні узурпував «донєцкій» кримінально-олігархічний бандитський клан, якому дуже важливо зібрати у наступному парламенті конституційну більшість – понад 300 голосів. Зібрати – аби змінити Конституцію України і вже наступного президента вибирати не загальнонародно, а у слухняному кишеньковому парламенті.
      Партія регіонів вже усвідомила, що програє ці вибори учасникам Комітету опору диктатурі, через те й спостерігаємо масові спроби режиму розколоти Комітет. Заради перемоги опозиція має триматися разом. Вважаю, що ми маємо реальний шанс перемогти на парламентських виборах 2012 року».
      Про плани на майбутні парламентські вибори.
      «Свобода» здатна здобути і 10% підтримки голосів виборців у жовтні цього року. Схід нині голосує за націоналістів так, як раніше голосував Захід. Тобто поступово націоналістичні ідеї доходять до всіх регіонів України. Коли я був у Донецьку, свободівці розповіли, що ото щойно роздали тисячі примірників нашої газети, і я запитав, чи не було образ, вигуків обурення. Відповіли, що навпаки – брали охоче.
      Однозначно – націоналісти отримають значно вищу підтримку, беручи участь у виборах окремою колоною – цього, власне, й боїться влада. Окремо у всіх трьох опозиційних колон є всі шанси не тільки потрапити до Ради, але й здобути переконливу більшість. Також нині Комітет опору диктатурі узгоджує мажоритарних кандидатів по всій Україні, і в кожній області «Свобода» претендує щонайменше на одного «мажоритарника».
      Про законопроекти, з якими «Свобода» увійде до Верховної Ради.
      «Пакет ключових законопроектів уже чекає. Найперший з них – «Про імпічмент Президентові». Наступні: «Про стратегічні підприємства» (заборона приватизації і повернення у державну власність незаконно приватизованих); «Про захист української мови» замість чинного «Про мови в Українській РСР» (передусім – іспит з української мови для держслужбовців); «Податковий кодекс» («малі податки - для малого бізнесу, великі – для великого», податок на розкіш, скасування податку на україномовну продукцію тощо); «Про землю» (заборона торгівлі с-г землею). Звісно ж, - «Про люстрацію» та «Про заборону комуністичної ідеології» (без них «рух до Європи» - пусті балачки)».
      Про ставлення «Свободи» до цькування чинним режимом колишніх урядовців – Тимошенко, Луценка.
      «Ясно, що кримінальні цькування колишніх урядовців мають два очевидні мотиви. Перший – відволікти увагу від провалу «покращення» і «перевести стрілки» на попередників. Другий – «нагнути» парламентську опозицію і взяти її на «короткий повідок».
      Не думаю, що вдасться вчинити те ж саме до «Свободи». І не тільки тому, що економічних злочинів чи зловживань владою, попри все бажання, Тягнибоку не «пришиєш». Лідерські партії підточити просто – досить забрати лідерів. Сила ж «Свободи» - в іншому. В тисячах ідейних активістів. «Закрити» Тягнибока – значить хіба ще більше їх розізлити. Тому режим тут вдається до інших методів. Б’є по основі: по середній ланці, активістах. Але ми так просто не здамося».
      Лідер «Свободи» наголосив на тому, що по всій Україні влада чинить перешкоди його зустрічам із громадськістю: «Це є підтвердженням політичних репресій, підтвердженням того, що влада, представлена Партією регіонів, намагається боротися зі своїми опонентами».
      У Миронівці, як і в інших містах України, не обійшлося без «пригод»: два рази приходилося змінювати місце проведення заходу. Спочатку керівництво району відмовило у наданні зали для зустрічі із лідером «Свободи», а потім нашвидкуруч організувало свято дитячого малюнка на асфальті біля Палацу культури (зазвичай проводиться 1 червня, в день Міжнародного захисту дітей). Тож зустріч відбулася на Центральній площі міста.

      Підготував А.Щербина

Немає коментарів:

Дописати коментар